NOVINKY

arr3Pohřební ústav a krematorium LiberecPředstavujeme garanta naší sekce Poradna Pohřební ústav Likrem s.r.o., který působí v oblasti...

KONTAKTY

Likrem s.r.o. - krematorium
U krematoria 460
Liberec 1, 460 01
tel: 485 102 274
napište nám


Obchodní podmínky » Dopravné a balné
Dopravné a balné - ceník

Pohřební kytice a květiny

Osobní odběr kytic a květin

Pohřební kytice a květiny, které nabízíme na tomto eshopu je možné si vyzvednout pouze osobně na naší provozovně v budově libereckého krematoria. Více informací o provozovně získáte kliknutím ZDE.

Doručení kytic přímo do obřadní síně

Další variantou je možnost, že Vám naše společnost doručí kytice přímo do obřadní síně na konkrétní obřad. Do poznámky uveďte jméno zesnulého, datum a čas obřadu. Více se již nemusíte o kytici starat, vazárna doručí Vámi objednanou kytici obřadníkům a ti zajistí aranžmá kytice přímo u katafalku s rakví.

Obě varianty doručení nejsou zpoplatněny! Tyto služby jsou k dispozici zdarma.


Pohřební urny, vázy, lampy a hrobové příslušenství

Osobní odběr

Osobní odběr tohoto zboží je možný v prodejně pohřebních doplňků, která je umístěna přímo v budově libereckého krematoria na adrese U krematoria 460, Liberec 1. Otevírací doba prodejny: 7:00 - 15:00 hodin. Tel.: 485 102 274

Dále je možné si objednané zboží osobně vyzvednout na provozovně pohřební služby Likrem, která sídlí na adrese: Palachova 5 (Šaldovo náměstí), Liberec 1. Otevírací doba provozovny: 8:00 - 15:30. Tel.: 485 101 112.

O tom, že je Vaše zboží připraveno k osobnímu odběru budete informováni mailem, případně telefonicky. Osobní odběr není zpoplatněn.

Doručení zásilky po ČR prostřednictvím České pošty

Veškeré objednané zboží je odesíláno jako doporučená zásilka na adresu objednavatele.

Cena za doručení zásilky je 80,- Kč. Cena zahrnuje i balné.